משרד ראשי: רח' ירמיהו 31 ירושלים טל' 1599-502080

 

מכתבי הערכה

טיש האדמו"ר מערלוי

לכבוד המנהל של שיח סוד הי"ו ברצוני להביע את גודל התפעלותי מהבחורים המיוחדים שהגיעו בערב טו בשבט לרבי מערלוי שליט"א.הדרך ארץ שהיתה להם כמו השמחה שקרנה מהם.זה לא דבר פשוט ובודאי השקעה רבה עומדת מאחורי זה. הבנתי מהרבי שליט"א לאחר הביקור שזה גרם לרבי התרגשות והוא חשב על הביקור הזה הרבה.הרושם שהם עשו הוא כמו כל ישיבה חסידית של חסידשע בוחרים אין לי אלא לברך אותך ואת כל העוסקים במלאכת הקודש בברכה והצלחה ובכל אשר תעשו תצליחו.

 

חסיד ערלוי

יגעת ונסעת 3 - ונציה

נא למסור לר' שמעון לוי שליט"א יגעת ונסעת 3- ברצונינו להודות לכם מקרב לב על הקו המעודכן שהעמדתם למשפחות שיוכלו להאזין כל העת למסע הנפלא לאיטליה לא היינו צריכים לטלפן ולשאול הכל היה פתוח כמגילה פתוחה,כל מסע וכל ריגוש,כל פעילות בכל יום זכתה לסיקור בקו המיוחד כל המשפחה+הדודים והסבתא האזינו ברב קשב לדיווחים השוטפים והרגישו כאילו הם בארוע עצמו שוב יישר כח עצום ע"כ ועל כל ההשקעה הרבה בטיול המיוחד שבודאי לא היה פשוט . ש. חזר הביתה מאושר מאוד ומלא סיפורים וחוויות היו ברוכים.

 

אמא של ש.

נופש מערך הדיור תשע"ז

לכבוד מנהל שיח סויד הרב שמעון לוי שליט"א ,הרב חיים הירשמן,הרב קובי דרוקמן,הרב מוישה פישמן והרב דוד רייכר וכל העוסקים במלאכה .אין לנו מספיק כח ויכולת להעריך את מה שעשיתם לבנינו אברימי בקעמפ המיוחד ,בקעמפ שופע החיים עם שלל התוכניות היפות והמשמחות אברימי לא הפסיק לתאר לנו את חויותיו ועד היום בכל שיחה עדיין הוא מזכיר את הקעמפ נשמח אם יתאפשר לשלוח לנו דיסק מקוצר עם התמונות והסירטונים מהרגעים המרגשים כדי שזה ישאר בזכרונו ובזכרונינו לאורך זמן. יישר כח ושוב יישר כוח כתיבה וחתימה טובה.

אמא של אברימי

נופש מערך הדיור תשע"ז

לכבוד הרב שמעון לוי שליט"א מנכ"ל שיח סוד. טוב מאוחר מלא כלום רצינו להודות לך בשם משפחתו המורחבת של ישראל על הקעמפ המושקע ,קעמפ ששימח את ישראל אבל לא פחות את משפחתו המורחבת,ההורים,אחים ואחיות,אחיינים ואחיניות,גיסים וגיסות ועוד. לראותו בתמונות שמח ומאושר ולשמוע ממנו תאורים כה חיים..הננו להודות לך על עצם הקעמפ המיוחד הזה וע"כ שאתה מאחד אותם מדי שנה .ישראל מכיר עוד בחורים מעוד דירות ומתגעגע אליהם וכך פעם בשנה הם נפגשים וזה נותן להם כח ושמחה לכל השנה? ישראל כבר שואל להיכן יסעו שנה הבאה?

תודה רבה רבה

 

משפחתו של ישראל

נופש מערך הדיור תשע"ז

שלום רב לכל משפחת שיח-סוד מילים רק כולאות את דרור הערכה והתודה במשך כל השנים שאתם צומחים ומצמיחים פירות הילולים, כדוגמא הקמפ האחרון שרואים כמה ימים ולילות הושקעו מאחורי הקלעים. עד שהגיע לגמר המתוק, שיש לו טעם מתקתק ומלווה לאורך זמן. מספיק לתת דוגמא אחת מיני רבות בכדי להרגיש את העמל הגשמי הרגשי והרוחני שבא לידי ביטוי דווקא בדבר שנראה כשולי אך מצביע על המון – משחק המונופול, יצירה מופתית המאגדת בתוכה את אימפריית החסד של הדור הזה, הרעיון הביצוע והידידותי לכל בן/בת שיח-סוד. זה מדגם מזערי לכל המפעל הגדול , יישר כך , תודה מיוחדת לרכז דירת שכטמן מר יוסי בלומנטל ניצח על יום ההולדת של בננו, בענווה אישית ועם הרבה עשייה שיתופית של כל הבחורים שלא הייתה מביישת שום מעצבת באר, שמחה כללית גורפת של כל הבאים דיירים ואורחים. יישר-כח.

בהערכה ובהוקרה רבה לכולם שנה עליה מועשרת בכל.

 

הורי אסף-יצחק

עמוד 1 מתוך 20