משרד ראשי: רח' ירמיהו 31 ירושלים טל' 1599-502080

 

מכתבי הערכה

נופשון

לכבוד הנהלת שיח סוד והצוות היקר אין מילים בפינו להודות לכם על כל הטוב שאתם מעניקים לבנינו שלומי ובפרט בעזרא הגדולה אם הנופשון שממש היציל אןתנו בכל מיני מצבים שלא היה לנו איפה להשאיר את שלומי.....תודה וישר כח שהשם יברך אותכם.

ההורים של שלוימי

מסיבת יום הולדת למנחם

לכב' הרב שמעון לוי ששליט"א שוב אני רואה באתרכם תמונות מרגשות מיום ההולדת של, אחייני מנחם אייזנבך,הכבוד הרב שאתם נותנים לו והסיפוק האדיר שיש לו מכך שהוא מתחזן עם גדול החזנים החזן חיים אדלר זה בשבילו יותר מהכל .אין מישהו ממשפחתו או מידידיו שלא שומע את כל חויותיו מהארועים שאתם המלאכים היקרים ובראשם דוד רייכר עושים למענו. סבא שלא מרגיש כ"כ טוב בשנה האחרונה מתחזק מכל ארוע כזה ומקבל כוחות חדשים.אשריכם שיח סוד שאתם שליחים כ"כ מיוחדים לנערים המיוחדים אחיין של מנחם אייזנבך.

אחיין של מנחם

מכתבי המלצה

לימוד אבות ובנים

תודה לאיש על העדה הרב שמעון לוי שליט"א מנכ"ל שיח סוד נחת והנאה רוחנית חויתי ביחד עם עוד עשרות הורים בעת הלימוד המיוחד בערב שבועות במע"ש .בעיקר ריגש אותי דברי החיזוק של של הרבי מתולדות יצחק שאף שלא הבנתי בשפת האידיש אבל הלב שלו הענק שהוא טרח להגיע לחזק אותנו זה היה חויה יוצאת דופן וכן המקובל הרב אבנר עפג'ין שליט"א שחיזק ובירך והתיחס לכולם בגובה העינים זה היה מרגש ביותר.לא זכור לי חג שבועות כל כך מחזק. יישר כח גם למארגנים הרב דוד רייכר והרב עמרם גליק נ"י ולכל העוסקים במלאכה יהי ה' איתכם אמן.

 

משפחת ירושלמי

לימוד אבות ובנים

לידי הרב שמעון לוי שליט"א הי"ו. ליבי מלא תודה ותהילה על הזכות הגדולה שחויתי אתמול בעת לימודי עם בן משפחתי הלומד בשיח סוד במסגרת לימוד הבצוותא קול התורה שבקע שם הוא לא פחות מהיכלי הישיבות בהם למדתי.השמחה שניכרת על הבחורים היא עצומה.ומעל הכל לראות את המקובל והאדמו"ר שרבים משחרים לפיתחם ושעות המתנה עד שזוכים לדבר איתם,הצדיקים הללו עוזבים את כל עיסוקיהם כדי ללמוד ולחזק את הבחורים המיוחדים וזה מחייב גם אותנו המשפחות המורחבות של המיוחדים לעשות את המקסימום ושוב תודה מיוחדת על מעמד ההוד אשר לא ישכח ממני זמן רב.

 

עמוד 1 מתוך 16