משרד ראשי: רח' ירמיהו 31 ירושלים טל' 1599-502080

 

מקהלת 'שיר מיוחד'

מקהלת 'שיר מיוחד'- כי אל המנגינה הזו שווה להקשיב!

 

 

ההצלחה המדהימה של אנשים צעירים שהתגברו על האתגרים העצומים שלהם והפכו אותם ליתרון ולחיזוק הדימוי העצמי דרך המוזיקה, מפעימה את כל הקהלים הצופים בהם: דתיים וחילוניים כאחד!

 

 

 

 

 

 

מקהלת 'שיר מיוחד' התאגדה בשנת תשס"ח 2008 על מנת לאפשר לתלמידים עם יכולת מוזיקלית לפתח כישרון זה. כשהמנכ"ל הרב שמעון לוי זיהה את פוטנציאל המקהלה הוא הקים מס' חדרי מוזיקה בסניפי שיח סוד ובהמשך הקים עבורם אולפן הקלטות מקצועי. מנהל המקהלה בפועל והמנצח הרב חיים סופר זיהה בעלי כישרון מבין התלמידים, ערך תכנית הכשרה מקצועית ובאמצעותה הכין את התלמידים להתאגד במקהלה.

 

כיום, המקהלה הפיקה 4 אלבומים אשר מרגשים, מהנים ומרוממים את המאזינים מכל שכבות הציבור. בנוסף המקהלה הופיעה במגוון אירועי ציבור – הופעות שעוררו את הערצת הקהל לשירה המיוחדת. שניים מחברי המקהלה מלווים את השירה בתיפוף מקצועי. המקהלה מופיעה מידי שנה בשמחת בית השואבה המרכזית של שיח סוד לצד גדולי הזמר החסידי- מרדכי בן דוד, ליפא שמלצר, החזן ר' חיים אדלר ועוד. זאת בנוסף להופעות באירועי ציבור בכל הארץ. (ראה פירוט בצד)

 

 



 

slide608.jpg slide609.jpg slide610.jpg slide611.jpg slide612.jpg slide614.jpg slide615.jpg

 

להרבה מחברי המקהלה מהווה המקהלה מקור שיקום וקידום לא רק בתחום המוזיקלי. ההשתתפות במקהלה מאפשרת להם לפתח מיומנויות חברתיות והתנהגותיות חשובות. הם יוצרים קשר עם הקהל ומקבלים פידבק אוהד ומעריץ. להלן ציטוט מייל שהתקבל מאחת הצופות:

"השירה שלכם הייתה נהדרת ומעוררת השראה.

מקהלת 'שיר מיוחד' הייתה אחד החלקים הכי טובים

בערב בשבילי. תודה שהייתם שם והנעמתם לנו בשירתכם.

מקווה לפגוש בכם באירועים נוספים!"

 

ההדים החיוביים מן הקהלים לא רק מעצימים

את חברי המקהלה המיוחדים,

אלא גם מעלים את החברה כולה

למקום גבוה יותר של קבלת השונה בכבוד!

 

 

לראיון וכתבה עם מנצח המקהלה – לחצו כאן.

 

לכתבה אודות הזכייה הקלק על המדליה

 

 

 

רוצים ליהנות מהמוזיקה המיוחדת שלנו?

 

הקליקו על הדיסק